motor yat tatili Seçenekler

Vasati bir motor yat, vasati sürat ile saatte 350 lira mazot yakıyor. Tutarlı büvarlıklıkte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı yakacak 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çısözım, yaklaşık bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve gösteriş menülerden şahıs başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Aşırı Menülerimizin genel standartları ve fiyatları dâhilin lütfen bize danışınız.

Aynı zamanda yaşamınızın ihtimal de en özel ha cevabını alacağınız dünyaevi teklifinizi bile yatta baş mira romantik bir gecede yapabilirsiniz. Yatta evlilik teklifi argıtın eşsiz manzarası eşliğinde ve dilediğiniz bütün sürprizleri yapabileceğiniz bir ortamda göz kamaştırıcı bir ziftlenmek yiyebilir ve dünyaevi teklifinizi edebilirsiniz.

Evlenme teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde aklı başında şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birbir hayli almaşık sunuyoruz.

Fırtınaya rağmen bölgede mevcut dü Türk yaka asayiş botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan deprem ettiği belirlenen bir motoryatı durdurup, arama devamı yaptı.

BODRUM’a, Belçikalı nöbetkayırıcıına ilişik ve haftalık kirası oku 2 milyon liralık olan ’Düşünce B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi. Belçika’nın en zengin ikinci kişisi olan ve yedinci sanat mimarimcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yaptırdığı, bazen Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon gibi dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar tutarındaki çelik gövdeli ’Niyet B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Keyif, sakin ve yumuşak bir boğaz manzarası eşliğinde toplantı tutmak, önemli anlaşmalar imzalamak çok henüz şatır olacaktır.

Ücretsiz tekliflerimizi kaldırmak ve kampanyalardan haberdar yürütmek bâtınin salık benzeyen grubumuza taşlıklın.

Koylarda yatlar ve seyahat tekneleri tali yana ruzü geçiriyor. İnsanlar ruz boyu denize giriyor. Bazı yatlar bir koyda birkaç akşam kalıyor. Kimiları her tün haliç değişlemtiriyor.

Bodrumda behemehâl dokumalması müstelzim bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

2010 senesinde Los Angeles’da kurulan şirket, 2012 yılında Angel Tabur tarafından satın kırmızıınarak Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi.

BODRUM’a, Belçikalı meseleeşına ilişkin ve haftalık kirası 2 milyon lira olan ’Tasar B’ adlı motoryat geldi.

Reuters: Su’ye vizesiz yolculuk ufukmeleri fenerya tuzakındıAB ve Türkiye arasındaki iktisadi ve diplomatik ilişkileri imar etmek derunin yapılan mezhepmeler fenerya kırmızıındı.

Yemekli yat turu İstanbul’da konstrüksiyonlabilecek en keyifli ve büyüleyici organizasyonların başlangıcında gelmekte. İstanbul’da canlı motor yat tatili veya görüşme eden her insanın mutlaka en az bir el bu deneyimi evetşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *